Auto serwis BMW w Szczecinie – zajmujemy się naprawą wszystkich samochodów marki BMW. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie dzięki czemu dysponujemy niezbędną wiedzą oraz zapleczem technicznym do przeprowadzenia szerokiej gamy napraw oraz usług serwisowych.

Informację o marce BMW

BMW – niemieckie przedsiębiorstwo produkujące samochody osobowe i motocykle oraz skutery pod marką BMW. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Monachium, w kraju związkowym Bawaria.

BMW jest właścicielem również innych marek samochodów: MINI, Rolls-Royce. Przedsiębiorstwo angażuje się także w liczne sporty motorowe.

Koncern BMW jako swoich założycieli podaje dwie osoby: Gustava Otto i Karla Rappa, którzy w Monachium na początku XX wieku niezależnie od siebie rozpoczęli działalność gospodarczą w dziedzinie lotnictwa. Z pewnością gdyby nie oni firma nigdy by nie powstała.

BMW to także jeden z największych europejskich producentów motocykli, których roczna produkcja przekracza 100.000 egzemplarzy. Od 1967 r. wszystkie motocykle marki BMW produkowane są wyłącznie w Berlinie w fabryce BMW Berlin-Spandau.

W czerwcu 2007 r. koncern BMW przejął od włoskiej firmy MV Augusta prawa do marki Husqvarna – jednego z najbardziej znanych producentów motocykli terenowych.

Źródło informacji o marce – Wikipedia

Umów się na wizytę: 91 814 60 46
Nasz serwis jest czynny: pon.-pt.: 8.00-19.00, sob.: 8:00-15.00
Call Now ButtonZADZWOŃ