Auto serwis Dacia w Szczecinie – zajmujemy się naprawą wszystkich samochodów marki Dacia. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę pracowników z długoletnim doświadczeniem, dodatkowo nasz personel okresowo przechodzi szkolenia mające na celu podwyższenie jakości wykonywanych napraw. Stale rosnące grono zadowolonych klientów jest najlepszym poświadczeniem dobrej jakości wykonywanych usług serwisowych.

Informację o marce Dacia

Dacia – marka rumuńskich samochodów osobowych, powstała w 1952 roku pod nazwą Uzina de Autoturisme Piteşti w mieście Mioveni. Od samego początku współpracowała z Renault. Nazwa pochodzi od Dacji. Obecnie jest filią francuskiego producenta samochodów Renault. Jest największym rumuńskim eksporterem z 10-procentowym udziałem w rynku eksportowym.

Obecnie prowadzone są prace nad flagowym modelem klasy średniej (Grande), którego konstrukcja oparta zostanie na przedłużonej płycie podłogowej modelu Renault Fluence, premiera nowego auta przewidywana jest w 2011 roku. Planowane jest również zaprezentowanie i wdrożenie do produkcji pod koniec 2011 roku drugiej generacji Logana oraz w 2012 roku modelu Dacia City, samochodu będącego przedstawicielem segmentu A, wykorzystującego płytę podłogową i podzespoły Renault Clio. Obecnie Dacia pracuje także nad Hamsterem, czyli ekologicznym modelem, który pojawi się w 2012 roku.

Źródło informacji o marce – Wikipedia

Umów się na wizytę: 91 814 60 46
Nasz serwis jest czynny: pon.-pt.: 8.00-19.00, sob.: 8:00-15.00
Call Now ButtonZADZWOŃ