Auto serwis Kia w Szczecinie – zajmujemy się naprawą wszystkich modeli aut marki Kia. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę pracowników z długoletnim doświadczeniem, która systematycznie bierze udział w szkoleniach w celu podnoszenia jakości wykonywanych usług. Nasz serwis cechuje dokładność oraz rzetelność, dzięki czemu świadczmy usługi na najwyższym poziomie.

Informację o marce Kia

Kia Motors – najstarsze koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące samochody osobowe i lekkie dostawcze, należące do grupy Hyundai Kia Automotive Group. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w grudniu 1944 roku od ręcznej produkcji części do rowerów. Nosiło wówczas nazwę Kyungsung Precision Industry.

W marcu 1990 zmieniono ostatecznie nazwę przedsiębiorstwa na Kia Motors. W okresie tym nastąpiła znaczna ekspansja przedsiębiorstwa na rynki obu Ameryk (1992) i Europy, a także dynamiczny wzrost produkcji, która pod koniec 1993 roku łącznie przekroczyła 3.000.000 sztuk. Przedsiębiorstwo dalej rozwijało się dynamicznie. W marcu 2005 roku Kia celebrowała wyeksportowanie 5-milionowego auta. To osiągnięcie należy szczególnie podkreślić ze względu na fakt, że Kia osiągnęła 4- milionowy eksport niespełna niż rok wcześniej. W chwili obecnej Kia jest najstarszym i drugim co do wielkości producentem samochodów w Korei. W sumie na całym świecie taśmy produkcyjne opuszcza ponad 1.3 mln pojazdów rocznie. W Polsce Kia Motors pojawiła się w 1995 roku. Początkowo filia handlowa działała pod nazwą PB Motors, a we wrześniu 1997 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Kia Motors Polska Sp. z o.o. (KMP).

Źródło informacji o marce – Wikipedia

Umów się na wizytę: 91 814 60 46
Nasz serwis jest czynny: pon.-pt.: 8.00-19.00, sob.: 8:00-15.00
Call Now ButtonZADZWOŃ