Auto serwis Opel w Szczecinie – to profesjonalny serwis wykonujący naprawy wszystkich modeli aut marki Opel. Serwis ten wyróżnia się szybka i profesjonalną obsługą, stawiając na pierwszym miejscu jakość wykonywanych usług oraz satysfakcję klienta. Zapewnia oryginalne części oraz zamienniki do wszystkich modeli samochodów tej marki. Na przeprowadzone jest gwarancja.

Informację o marce Ople

Adam Opel AG to niemiecka firma produkująca samochody osobowe. Przedsiębiorstwo Opel zostało założone w roku 1862 przez Adama Opla w miejscowości Rüsselsheim w Hesji. Początkowo produkowało maszyny do szycia, a następnie rowery. W 1899 rozpoczęto produkcję samochodów.

Dzisiaj Opel jest drugim co wielkości producentem samochodów osobowych w Niemczech. Opel posiada na terenie Polski fabrykę w Gliwicach. W ramach offsetu za zakup myśliwców F-16 przez Polskę, Amerykanie zobowiązali się zwiększyć produkcję Opli w tym kraju, gwarantując pracę dla obecnych pracowników fabryki. Amerykański właściciel marki Opel – firma General Motors – prowadził także rozmowy w celu przejęcia zakładu na warszawskim Żeraniu.

Źródło informacji o marce – Wikipedia

Umów się na wizytę: 91 814 60 46
Nasz serwis jest czynny: pon.-pt.: 8.00-19.00, sob.: 8:00-15.00
Call Now ButtonZADZWOŃ