Auto serwis Volkswagen w Szczecinie – zajmujemy się naprawą wszystkich samochodów marki Volkswagen. Zapewniamy oryginalne części oraz zamienniki do modeli naszych samochodów. Na przeprowadzone naprawy udzielamy gwarancji. Stale rosnące grono zadowolonych klientów, to sukces na który ciężko pracujemy.

Informację o marce Volkswagen

Volkswagen – marka samochodów produkowanych przez niemiecką firmę Volkswagen AG. W dosłownym tłumaczeniu znaczy „Ludowy samochód” lub „Samochód ludu”. Historia koncernu Volkswagen rozpoczęła się 17 stycznia 1934, kiedy to Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu – legendarnego Garbusa. Była to odpowiedź na oczekiwania Hitlera, który domagał się taniego, rodzinnego samochodu.31 maja 2000 powstało w Wolfsburgu Autostadt – „miasteczko koncernu Volkswagen”, w którym odwiedzający mogą nie tylko przyjrzeć się osiągnięciom koncernu w dziedzinie motoryzacji, lecz także interesująco spędzić wolny czas. Klienci odbierają tu kupione przez siebie samochody, które czekają na nich w jednej z dwóch szklanych wież – symbolach Autostadt.

26 listopada 2001 w fabryce Volkswagena w Wolfsburgu z taśmy zjechał 33 333 333 samochód. Tak duża liczba pojazdów wyprodukowanych w jednej fabryce to sukces niespotykany w historii motoryzacji.

W 1992 Golf III został wybrany Samochodem Roku, w 14 listopada 2005 Volkswagen Passat zdobył drugie miejsce, zaś w 2010 Samochodem Roku został Volkswagen Polo piątej generacji.

Źródło informacji o marce – Wikipedia

Umów się na wizytę: 91 814 60 46
Nasz serwis jest czynny: pon.-pt.: 8.00-19.00, sob.: 8:00-15.00
Call Now ButtonZADZWOŃ